Programowanie strony z integracjami Google Maps oraz PHP

CAT Traffic – programowanie strony na WordPress z integracjami

Zaprojektowałem i zaprogramowałem stronę internetową cat-traffic.pl dla poznańskiej firmy zajmującej się innowacjami w ruchu drogowym, monitoringiem i automatyzacją pomiarów.

Sam projekt nawiązuje do nowoczesnych, dynamicznych wzorców, jednak trzyma się standardów, gdyż takie było życzenie klienta. Interesujące natomiast są integracje, wykonane w ramach programowania i wdrażania szablonu.

Na stronie znajduje się osadzona mapa Google z minimalistycznym, spójnym z estetyką strony motywem graficznym. Na mapie wyświetlają się lokalizacje poszczególnych realizacji firmy, bazujące na dostarczanych przez API danych.

By zaprezentować potencjał instalowanych systemów, firma CAT Traffic prezentuje na stronie informacje i wykresy na temat natężenia ruchu drogowego w różnych rejonach kraju, które są dynamicznie generowane z dostarczanych danych. Dane te przetwarzane są przez zewnętrzny system, który komunikuje się ze stroną poprzez dostosowane przeze mnie funkcje PHP.

Stronę zaprojektowałem i napisałem – naturalnie – w zgodzie z zasadami RWD (Responsive Web Design). Na telefonach komórkowych prezentuje się estetycznie i przejrzyście, jest czytelna i wygodna w użytkowaniu.